17.07.2013

NAJLEPSZE STYLIZACJE POLSKICH BLOGEREK! (01.07 - 13.07)

Po raz kolejny dziewczyny z Lilla Lou przygotowały zestawienie najlepszych stylizacji. Wybór ciężki,  nasze szafiarki to prawdziwe fashionistki, które ubierają się znakomicie. Mimo różnych miejsc w rankingu, naszymi faworytkami niezmiennie pozostają Macademian Girl oraz Maffashion! :)

Gotowe? No to zaczynamy! :)

Miejsce I Jestem Kasia 

Spodnie naszym must have. Czy ktoś wie czy można je jeszcze kupić? Są czadowe i chyba będa pasowały i do szpilek i do Conversów. :) Ta wygodna elegancja bardzo nam się podoba. 

Fajne połączenie dodatków (okulary mega!!!) ze spodenkami z Zary, na które nie możemy się napatrzeć. :)
Miejsce III Macademian Girl
Open'erowa stylizacja naszym numerem jeden, wśród ostatnich stylizacji Macademian Girl. Uwielbiamy amarant, dlatego takie dodatki połączone z suknią zrobiły na nas ogromne wrażenie. 
Miejsce IV  Passion4fashion 

Szyk i elegancja - jak zawsze! :) Na blogu dość często pokazywane są stylizacje z sukienkami Sylwii Majdan, które zawsze wyglądają lekko i zwiewnie, a zarazem elegancko. Są dziewczęce i podkreślają atuty. Po tej stylizacji sukienki na pewno rozejdą się jak ciepłe bułeczki. :) Buty przemilczymy - za dużo zachwytu nad jedną stylizacją :)Miejsce V MERI WILD 

Blogerka, którą odkryłyśmy dopiero kilka dni temu. Jak to możliwe? ;)
W każdym razie, jej sportowa stylizacja z nutą elegancji i rocka bardzo przypadła nam do gustu. Buty  mogą stać się przedmiotem dyskusji, ale póki co nie możemy sobie wyobrazić innych w tej stylizacji. Trampki, baleriny? Zwyklaczek. 
 Miejsce VI Maffashion

Jeśli chodzi o Maffashion to to wybór był ciężki. Bardzo spodobała nam się stylizacja w sukni Tomaotomo, jednak postanwiłyśmy wybrać stylizację na luzie, która może być dla Was inspiracją. Jedyne co byśmy zmieniły, aczkolwiek niekoniecznie to spodenki na np. na jakieś fajne, samodzielnie zrobione. Chyba czas wrzucić post DIY ze spodenkami? :) 
Miejsce VII Cajmel

Połączenie dość oczywiste. Jasna bluzka, kwieciste spodnie o modnym kroju, jednak stylizacja coś w sobie ma. Czy nie brakuje Wam tak prostych, codziennych stylizacji? ;)1 komentarz: