LILLA LOU BLOGUJE
▼
10.02.2011

Muzeum zabawek

›
Wyjeżdżamy! Niech się już zrobi cieplej, wiosenniej i w sam raz na wyprawy. Cel - Muzeum Zabawek w Kielcach. Muzeum mieści się w zabytkow...
24.01.2011

Zapraszamy do oglądania!

›
20.01.2011

Miło nam poinformować

›
Że można nas już znaleźć w Empiku. Bardzo, bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że niedługo będziemy już wszędzie:)) klik klik
17.01.2011

Prace małych projektantek

›
Na stronie Lilla Lou umieszczamy prace, które nadsyłają nam dziewczynki emailem. Dzisiaj zamieszczamy prace Gosi i Werki.
1 komentarz:
16.12.2010

A teraz produkcja filmowa :)

›
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Obsługiwane przez usługę Blogger.