15.04.2012

PIN UP PINK - TUTORIAL

Zapraszamy do wykonania nowej stylizacji Lilla Lou! Tym razem Pin Up Girls – czyli rozkloszowane sukienki w białe grochy, loki i kokardy! Na początku potrzebne nam będą: czerwona fizelina – materiał używany do ozdobnego pakowania bukietów lub czerwona bibuła, kawałek jasnej tasiemki, dziurkacz, muszelki i makaron wstążki.
KROK 1:
Zacznijmy od pomalowania rąk, nóg, dekoltu oraz twarzy Lilla Lou. Pamiętaj o mocnej czerwonej szmince!


KROK 2:
Teraz zajmijmy się przygotowaniem czerwonej sukienki. Fizelinę lub bibułę ułóż w kształt sukienki i przewiąż tasiemką. Następnie przyklej do obrazka.


KROK 3:
Teraz czas na piękne makaronowe loki Lilla Lou. Dopasuj i przyklej makaron, układając go na kształt modnej fryzury.


KROK 4:
Następnie zajmiemy się ozdobieniem sukienki Lilla Lou. Białe grochy możesz wyciąć z papieru używając dziurkacza. Dodaj też ozdobę na włosy, np. kokardkę.


KROK 5:
Czas zająć się butami Lilla Lou. Może masz w domu ulotki reklamowe ze sklepów obuwniczych? Poszukaj w nich butów o dobrym rozmiarze, możesz też przyciąć je tak, aby pasowały. Pamiętaj, że musi to być para butów – prawy i lewy. Jeśli nie znajdziesz nic odpowiedniego, możesz sama domalować piękne buty kredkami lub flamastrami!KROK 6:
Na koniec zrobimy tło rysunku. Co powiesz na plażę? Temperując świecowe kredki uzyskasz wiórki, które łatwo można rozprowadzić po całym obrazku, kolorując go.


Na koniec ponaklejaj muszelki lub kamyczki, które można znaleźć na plaży. Możesz też wyciąć z papieru i pokolorować koło ratunkowe, które umieścisz w ręce Lilla Lou.
Brawo! Kolejna stylizacja gotowa!

1 komentarz:

  1. Anonimowy5:57 PM

    nie oto mi chodziło ale jesteś kreatywna i to jest plus dla ciebie :P

    OdpowiedzUsuń