14.04.2016

Glass Decor

Cześć! Na wstępie chciałam przeprosić Was za to, że nie było wczoraj postu, ale  miałam dużo lekcji, zbiórkę harcerską i wróciłam bardzo późno, więc się nie wyrobiłam. Ale dzisiaj już jestem i zapraszam do dalszego czytania. Co to jest Glass Decor? Są to farby witrażowe. Gdy już wyschną można je przykleić np. na lustro, okno. Jak się nimi posługiwać? Otóż ja Wam pokażę, ale najpierw zacznijmy od tego, co mamy w zestawie. Opakowanie wygląda tak:
i zawiera 10 kolorów, 5 przykładowych wzorów oraz dwie małe folie.


Kolorując zauważyłam, że niektóre kolory są gęste, a niektóre wodniste w konsystencji. Np gdy robiłam minionka niebieskim kolorem to musiałam go poprawić czarnym, bo mi się trochę rozlał.
A więc na początek wybieramy sobie wzór (może to być Wasz własny, albo wydrukowany) i kładziemy na niego folię. Możecie jeszcze przykleić taśmę do biurka żeby Wam się nie przesuwało to wszystko. Teraz wystarczy tylko malować! (Na zdjęciach może być widoczne odbicie światła, ponieważ robiłam zdjęcie, gdy farba jeszcze nie wyschła)


 Na początek czarnym kolorem obrysowałam kwiaty, a następnie wypełniłam czerwonym, żółtym i zielonym.


Minionka zrobiłam tak samo.


Obrysowałam czarnym,


a niebieskim, żółtym, białym, brązowym i szarym pokolorowałam.
Szary zrobiłam mieszając ze sobą czarny i biały kolor. Mam nadzieję, że spodobał Wam się dzisiejszy post o farbach witrażowych. Pa!
Lochinator? Ja, es ist mir

3 komentarze:

  1. Szkoda ze nie powiedzialas o ich konsystencji, wyrazistości barw, ani o większych zestawach. Ale spoko, minionej mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń