25.05.2017

Kto wygra Italy Style?Kto wygra? Jeszcze nic nie jest przesądzone - te projekty mają na razie największe szanse... ale do końca konkursu jest jeszcze czas, by zaskoczyć Jury. Powodzenia! 

Kliknijcie TUTAJ by zobaczyć, kto ma na dziś największe szanse...

12 komentarzy:

 1. Mojego tam nie ma :( Trudno, może bardziej zrozumiem następny konkurs, to bardziej się postaram :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy9:33 AM

  Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł robienia takich filmików,bo inne osoby stwierdzą,że już są wybrane miejsca i nie ma po co robić pracy,a poza tym nie jest to zbyt miłe w stosunku do innych,bo każdy się stara na swój sposób.Najlepsze są ostateczne wyniki pod koniec konkursu,to jest złym pomysłem.Filmiki mogą urazić szczególnie młodsze projektantki,które już nie będą chciały dodawać prac,stracą pewność siebie i być może pasje
  Chocolate Monster

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w pełni się zgadzam. Mi samej zrobiło się przykro gdy obejrzałam tem filmik , a mojej pracy nie było, przy ostatecznych wynikach nigdy czegoś takiego nie odczuwałam

   Usuń
  2. Popieram. Przez to można całkowicie stracić motywację, a niektórzy mogą próbować kopiować wymienione w filmikach prace, przez co kreatywna idea konkursu przepada ;-; poza tym, osoby które się starały, a ich prace nie zostały pokazane mogą poczuć się dotknięte ;-; i tak, niektórzy mogą myśleć że ich praca na pewno nie wygra bo nie pojawiła się w jakimś tam filmiku... a tytuł posta "kto wygra italy style?" też zbyt sympatyczny nie jest, niestety. Treść pierwszych zdań brzmi, jakby żadne prace, które zostały dodane ale nie pojawiły się na filmie nie miały szans.
   Takie filmiki byłyby spoko, ale by np. zaprezentować ciekawsze prace po konkursie, by jakoś wyróżnić osoby, których projekty nie zajęły nic, ale były bliskie czy coś. Tyle z mojej strony.

   Usuń
  3. Anonimowy1:26 PM

   Zgadzam się.

   Usuń
  4. Zgadzam się.Inne, młodsze projektantki ten filmik może urazić. One się bardzo starają. Dlatego głosuję na ich obrazki.

   Usuń
  5. Betty, sama jesteś jedną z tych młodszych projektantek

   Usuń
 3. Anonimowy8:51 PM

  Popieram, chodzi o to, że ponoć każdy ma takie same szanse, a tutaj takoe wywyższenie innych. Sam pomysł filmilów nie jest zły, złe jest raczej pisanie, że te osoby na razie mają największe szanse na wygraną. Nawet nie wiem jak do końca opisać to zjawisko, ale raczej nie jest ono dobre.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się Chockusiu. Mojej pracy tam nie ma no, ale trudno będą jeszcze kolejne konkursy

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy5:43 PM

  Niestety muszę zgodzić się z Choco...
  ♥AnkaArtStudio♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś ten filmik mnie nie przekonuje. Gdy nie zobaczymy naszej pracy pomyślimy że już nie ma się co starać. A co do Betty Lou- Urażenie nie ma z tym większego zależenia - W wyniki konkursu również jest pewien smutek gdy ktoś czegoś nie zajmie... To działa również w drugą stronę- Robicie nadzieje innym co praca ich tu była patrzy ten ktoś na wyniki- Jego pracy tam nie ma choć widział swoją...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy1:52 PM

   No na przykład na TM jestem tylko 1 miesiąc a już dostałam wyróżnienie a tu: nic.

   Usuń