Hejka!
Witam w ostatniej części tego tutorialu.
Dzisiaj zajmiemy się skórą i sukienką.
Bez zbędnego przedłużania, zabierzmy się do pracy.
1.Ciemnym kremowym zaznacz nosek.
12.07.2015
11.07.2015
Mój pierwszy tutorial Lilla Lou ! :D
Witajcie kochani ! ♥

Serdecznie chciałam powitać wszystkich czytelników !
Jestem marmurka_art ,być może mnie znacie ? ;)
Nawet jeśli nie ,to mam nadzieję ,że się polubimy :). Od tej pory dołączam
do grona redaktorek bloga Lilla Lou. Bardzo się cieszę!
Dziś nauczę Was, jak zrobić płócienną, kolorową sukienkę z poświatą ;)
Nasz projekt będzie taki wakacyjny ^^ !
Etykiety:
Cieniowanie,
kolaż,
projekt,
promarker,
Red. marmurka_art,
szkoła rysowania,
SZKOŁA RYSUNKU
Rysowanie z oliwiawerą2001: Merida z ,, Meridy Walecznej" - wersja współczesna cz.1
Hej :) Po długim czasie przychodzę do was z kolejną Szkołą Rysunku. Pokażę wam, jak narysowałam Meridę Waleczną w moim wyobrażeniu, jakby wyglądała w dzisiejszych czasach.

( Gotowy projekt)
1) Zaczynamy oczywiście od szkicu. Najlepsze do szkicu są ołówki F, H, HB, B, 2B. Ja użyłam ołówka mechanicznego. Delikatnie rysujemy kształt głowy. Zaznaczamy mankiety i nogawki delikatnymi liniami.
2) Dalej zajmujemy się szkicem. Rysujemy już dokładnie strój. Jeśli mamy rysować jakieś malutkie wzorki ( jak kratkę na koszuli) to je pomijamy.
3) Dorysowujemy łuk i kołczan ze strzałami. Wycieramy ołówkowe kontury i zastępujemy je kredkowymi ( użyłam jasnych odcieni kredek, nawet o wiele jaśniejszych niż końcowy kolor danego elementu).
4) Tęczówki oka kolorujemy turkusową kredką. Zostawiamy białe miejsca na błyski światła. Rysujemy brwi. Jak to zrobić? Rysujemy malutkimi kreseczkami, tak jak powinny układać włoski. Zaczynamy kredką pomarańczową, potem brązową i rysujemy niedużo włosków kredką czarną.

5) Cieniujemy szarą kredką białka oczne. Rysujemy czarnym długopisem rzęsy. Delikatnie poprawiamy rzęsy pomarańczową kredką. Białym żelopisem robimy błyski na oczach.
6) Usta najpierw wypełniamy barwą kremową. Cieniujemy brązową kredką.

7) Na twarzy robimy cienie kredką kremową. Zostawiamy białe miejsca, które wypełnimy jaśniejszym odcieniem.
8) Wypełniamy ów białe miejsca kredką beżową.
9) Robimy ciemniejsze cienie kredką brązową.
10) Czas na bujną czuprynę Meridy ^^. Wybieramy kosmyk włosów. Tak, jak układają się włoski, kolorujemy krzywymi ( łukami, zgiętymi liniami) Zostawiamy białe miejsca, które będą wypełnione jaśniejszą barwą, są one refleksami.
13) Rysujemy włosy aż do końca, choć to pracochłonna praca. Pomarańczową kredką robimy pojedyncze włoski.
Kończymy już ten tutorial. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc, o ile mieliście jakieś problemy w rysowaniu :)
Czekam na komentarze.
Pozdrawiam/ oliwiawera2001

1) Zaczynamy oczywiście od szkicu. Najlepsze do szkicu są ołówki F, H, HB, B, 2B. Ja użyłam ołówka mechanicznego. Delikatnie rysujemy kształt głowy. Zaznaczamy mankiety i nogawki delikatnymi liniami.
2) Dalej zajmujemy się szkicem. Rysujemy już dokładnie strój. Jeśli mamy rysować jakieś malutkie wzorki ( jak kratkę na koszuli) to je pomijamy.
3) Dorysowujemy łuk i kołczan ze strzałami. Wycieramy ołówkowe kontury i zastępujemy je kredkowymi ( użyłam jasnych odcieni kredek, nawet o wiele jaśniejszych niż końcowy kolor danego elementu).
4) Tęczówki oka kolorujemy turkusową kredką. Zostawiamy białe miejsca na błyski światła. Rysujemy brwi. Jak to zrobić? Rysujemy malutkimi kreseczkami, tak jak powinny układać włoski. Zaczynamy kredką pomarańczową, potem brązową i rysujemy niedużo włosków kredką czarną.
5) Cieniujemy szarą kredką białka oczne. Rysujemy czarnym długopisem rzęsy. Delikatnie poprawiamy rzęsy pomarańczową kredką. Białym żelopisem robimy błyski na oczach.
7) Na twarzy robimy cienie kredką kremową. Zostawiamy białe miejsca, które wypełnimy jaśniejszym odcieniem.
8) Wypełniamy ów białe miejsca kredką beżową.
9) Robimy ciemniejsze cienie kredką brązową.
10) Czas na bujną czuprynę Meridy ^^. Wybieramy kosmyk włosów. Tak, jak układają się włoski, kolorujemy krzywymi ( łukami, zgiętymi liniami) Zostawiamy białe miejsca, które będą wypełnione jaśniejszą barwą, są one refleksami.
13) Rysujemy włosy aż do końca, choć to pracochłonna praca. Pomarańczową kredką robimy pojedyncze włoski.
Kończymy już ten tutorial. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc, o ile mieliście jakieś problemy w rysowaniu :)
Czekam na komentarze.
Pozdrawiam/ oliwiawera2001
DIY bransoletki
Cześć!
Jestem nawą redaktorką na blogu Lilla Lou , na okres próbny.
Mam na imię Martyna i mam prawie 10 lat(albo 9 i pół :)) Mój nik na Lilla Lou to lila blum.
Dzisiaj chcę Wam pokazać jak zrobić bransoletki z butelki plastikowej.
Rzeczy które będą nam potrzebne:Butelka plastikowa , taśma klejąca papierowa , nożyczki , żelazko , ulubione kolory lakierów do paznokci .
1.Naklejamy na butelkę taśmę na taką szerokość jaką chcemy otrzymać bransoletkę.
Jestem nawą redaktorką na blogu Lilla Lou , na okres próbny.
Mam na imię Martyna i mam prawie 10 lat(albo 9 i pół :)) Mój nik na Lilla Lou to lila blum.
Dzisiaj chcę Wam pokazać jak zrobić bransoletki z butelki plastikowej.
Rzeczy które będą nam potrzebne:Butelka plastikowa , taśma klejąca papierowa , nożyczki , żelazko , ulubione kolory lakierów do paznokci .
1.Naklejamy na butelkę taśmę na taką szerokość jaką chcemy otrzymać bransoletkę.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


