06.03.2012

WIOSNA :)

Najwyższy czas na wywołanie wiosny! Zachęcamy Was do stworzenia wiosennej stylizacji Lilla Lou. Rozbudźcie swoją wyobraźnię! Pomyślcie, z czym kojarzy wam się wiosna. Z jakimi kolorami? Z jakimi materiałami?
Przedstawiamy nasza propozycję wiosennej stylizacji Lilla Lou.
KROK1
Pracę nad wiosenną stylizacją rozpocznij od pokolorowania twarzy, dekoltu i rąk postaci Lilla Lou. Dodaj delikatny, wiosenny makijaż. Następnie pokoloruj włosy tworząc ciekawą fryzurę.


KROK2

Sukienkę wykonaj z tkaniny. Wytnij kształt sukienki nożyczkami i przyklej do postaci klejem. Wybór wzoru i koloru tkaniny należy do Ciebie. Poszukaj takiej tkaniny, która kojarzy Ci się z wiosną.

KROK3
Ciekawym pomysłem na wiosenny kapelusik jest gniazdko, które można wykonać na przykład z rafii, ścinków tkaniny, kolorowych nitek, waty lub piórek. Gniazdko przyklej do papieru klejem. W gniazdku umieść kolorowego ptaszka z filcu lub papieru.
KROK4
Do sukienki doklej zwiewne kawałeczki kolorowej gazy w wiosennych kolorach (o tym jak zafarbować gazę pisaliśmy tutaj:
Zamiast gazy możesz użyć bibułki lub delikatnej i zwiewnej tkaniny. Dodatkowo doklej kawałek ozdobnej tasiemki, która stworzy wiosenny pasek.
KROK5
Następnie narysuj wiosenne buty i stwórz wiosenną scenerię: trawę z zielonej gazy, kolorowe kwiatuszki, biedronki i fruwające ptaszki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz