10.09.2013

LILLA LOU W PODRÓŻY!

Dzisiaj specjalnie dla Was Tutorial Travel, czyli będzie o podróżach i przygotowaniach do podróży. Tym razem Lilla Lou z aparatem i walizką, w drodze na lotnisko! ;-)

Wybieramy modelkę i zaczynamy od pokolorowania twarzy i rąk, pamiętając o cieniowaniu.Bluzkę i spodnie też wstępnie pokolorujemy kredkami, ale jeszcze nie będzie to koniec.Buty ozdabiamy sznurówkami, przeplatając grubszą nitkę przez dziurki (można je zrobić igłą).
Teraz kolorujemy włosy. Ja użyłam pasteli. Czubek głowy można zostawić niepokolorowany, jeżeli planujecie zrobić kapelusz.Do wykonania kapelusza będą potrzebne dwie kolorowe karteczki. Przecinamy je wzdłuż w wielu miejscach, nie rozcinając do końca.Teraz przekładamy kolorowe paski raz pod spodem, raz na wierzchu.
Następnie podklejamy je od spodu taśmą klejącą i wycinamy kształt kapelusza.Przyklejamy kapelusz i ozdabiamy go, np. piórkiem.Teraz zajmiemy się wykończeniem bluzki. Najpierw małymi nożyczkami wycinamy dłoń, żeby nie była zasłonięta.A następnie przyklejamy materiał. Ja użyłam kawałka niepotrzebnej serwetki i przewiązałam w środku tasiemką.Dodamy teraz atrybuty podróżnika. Po pierwsze walizka. Swoją zrobiłam przez obklejenie pudełka po zapałkach, ozdobiłam je błyszczącymi cekinkami.Tych samych cekinków użyłam do zrobienia pierścionka i kolczyków. Następnie dodałam inny atrybut podróźnika – aparat fotograficzny. Zdjęcie aparatu wycięłam z gazetki reklamowej.Zajmiemy się teraz ozdobieniem tła. Ułatwiłam sobie zadanie, bo autobus i samolot wycięłam z kolorowanki dla dzieci (można też wydrukować) i pokolorowałam.Resztę domalowałam, a następnie przykleiłam kwiatki-confetti.Moja Lilla stoi teraz na chodniku, ale żeby trochę dodać projektowi kolorów, przykleiłam motylki wycięte z dziurkacza.I gotowe! Ciekawe gdzie wyjeżdża nasza podróżniczka ;-)

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy pomysł ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzoładne i fajne . widać żę się postarałąś :D ;) ♥ <3

    OdpowiedzUsuń