03.09.2013

Projektuj z Dampirką: do szkoły

Hejka! Dzisiaj na prośbę FOREVER ALONE † pokażę Wam jak zrobić projekt szkolny. Jak zauważyliście nie opisuję już tak szczegółowo co jak pocieniować, bo to wszystko się powtarza. Po prostu trzeba całą powierzchnię lekko pomalować na jednolity kolor, zaznaczyć cienie i malować tak, aby przejście między nimi było jak najmniej widoczne. 
Przepraszam za niektóre zdjęcia. Są w złej jakości, bo wczoraj u mnie było pochmurno i nie było dobrego światła do zdjęć :(

1. Robimy szkic.2. Malujemy ciało (KLIK)3. Malujemy włosy (KLIK)4. Malujemy oczy, usta i powieki (KLIK)5. Różowymi kredkami cieniujemy krawat, bransoletkę i buty.
6. Czarną kredką cieniujemy spódniczkę, podkolanówki i rękawiczkę.7. Szarą kredką cieniujemy koszulkę i kokardkę na włosach.8. Złotym długopisem z brokatem malujemy guziki na bluzce i końce rękawów oraz bransoletkę.9. Czarnym długopisem ryzujemy koronkę na bokach kokardki.10. Żółtymi kredkami cieniujemy torbę.11. Długopisami brokatowymi malujemy ozdoby na niej.12. Czarną kredką malujemy podeszwy butów, długopisem rysujemy sznurówki.13. I projekt gotowy!


9 komentarzy:

 1. Jaki szkicownik? :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny projekt ;3 Chyba narysuje podobny xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8:38 PM

  Ślicznnnnnnnnnnnnnnnnie !!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy7:25 PM

  A ta czarna kredka z jakiej jest firmy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat progresso, bo LYRA mi już się cała skończyła :(

   Usuń
 5. Anonimowy6:07 PM

  uczyłam się rysowania od ciebie dlatego mam i kredki LYRA i BIC, a dzięki temu że pokazałaś jak rysować tą stylizację szkolną i twojej odpowiedzi (na mój poprzedni komentarz) że ta czarna kredka to progresso mam i kredki z tej firmy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy1:39 PM

  które kredki twoim zdaniem są najlepsze Bic, Lyra czy progresso?

  OdpowiedzUsuń
 7. mam takie same flamastry bardzo dobre są i ten sam szkicownik ale to nie oto chodzi pięknie rysujesz dzisiaj zrobiłam twój rysunek i wyszedł mi świetnie

  OdpowiedzUsuń