04.10.2014

Folkowe legginsy

Witam Was w kolejnym tutorialu. Tym razem będzie on dotyczył części mojej pracy na konkurs "I love folk!". Mianowicie pokażę ja wykonać takie leginsy:


Jeżeli chodzi o konkurs, to chciałam połączyć coś nowoczesnego (padło na legginsy, bo wiem że dużo dziewczyn teraz je nosi) oraz właśnie folk. Sama osobiście jeszcze nie widziałam takich legginsów w moim otoczeniu, więc pomyślałam, że to nada się na konkurs :)) A teraz zabieramy się za tutorial: 1. Zacznijmy od narysowania szkicu legginsów oraz zaznaczenia na nich zagięć/fałd.

 2. Następnie całe zapełniamy wzorami folkowymi.

 3. Kolorujemy je. Można to zrobić kredkami, ale według mnie o wiele lepszym sposobem będą żelowe błyszczące długopisy, flamastry lub cienkopisy. Wtedy wzorki będą miały intensywniejszy kolor.

4. Szarą kredką przyciemniamy legginsy. Najpierw jasną zaczynając od brzegów i idąc do środka (zmniejszając nacisk) a następnie ciemną - przy samych brzegach.Tak wygląda gotowy projekt, już dodany do konkursu na lillalou-teens. Zapraszam serdecznie do oceniania!
Pozdrawiam!

~ BookGriver

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny tutorial i pomysłowe legginsy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy1:58 PM

  dzięki że zamieściłaś ten tutorial bo mnie to zainspirowało do tworzenia mam nadzieję że się nie obrazisz jak to zamieszczę na lilla lou teens
  annabeth

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10:32 AM

  Legginsy bardzo ładnie wyglądają ;)

  OdpowiedzUsuń