14.10.2015

Powracam :)

Hejka!
Tu Dampirka1310. Dawno mnie tutaj nie było... tęskniliście? Mam dobrą wiadomość, powracam jako redaktorka i główna administratorka tego bloga! Mam nadzieję, że sprostam Waszym oczekiwaniom i rozkręcimy trochę tę stronkę :) Macie jakieś szczególne oczekiwania co do bloga? Z chęcią wysłucham Waszych opinii, spostrzeżeń, uwag... wszystko się przyda do dalszego rozwoju! 

Jak już pewnie większość z Was zauważyła, Lilla Lou przechodzi małe zmiany. Odnowiony wygląd bloga, Snapchat, instagram i blog Ferosh, który prowadzi Kaja. Zachęcam do zaglądania na niego! Na pewno czeka nas jeszcze więcej niespodzianek, a jedną z nich jest... Dampirka na youtube! Od stycznia będą się pojawiać filmy mojego autorstwa z tutorialami. Już teraz Was serdecznie zapraszam i proszę o wypełnianie ankiety, którą znajdziecie TUTAJ . Pomoże mi ona w kręceniu filmików. 

8 komentarzy:

 1. Super, że wracasz :) Moim zdaniem robiłaś najlepsze SR,a teraz jeszcze yt *v*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie rysujesz! Byłam smutna kiedy dowiedziałam się że odchodzisz z bloga :( . Często odwiedzam Twojego bloga. I teraz taka niespodzianka ! Pozdrawiam i z zniecierpliwieniem czekam na Twój kanał na YouTubie. Czy mogłabyś dodać pierwszy filmik tak około 5 stycznia? Bardzo proszę! Wtedy właśnie są moje 12 urodziny...
  PS. Zapraszam wszystkich na mojego bloga : www.curiluli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8:39 PM

  Już nie mogę się doczekać! ~ Karo12

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Nie moge się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Nie moge się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajnie że wracasz super jesteś moja idolką na ll

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie że wracasz :) Super projekt :) Ale tak od razu jesteś główną adminką? Ja wogóle adminką nie jestem o.o

  OdpowiedzUsuń