Robi się coraz cieplej. Mamy już wiosnę, a za kilka miesięcy już lato i wakacje... ^^ Ale to jeszcze trochę potrwa. Chciałabym przybliżyć Wam już tym ciepłych i beztroskich dni w kolejnej szkole rysowania. Nie wiedziałam co zrobić, więc wybrałam mój ulubiony styl- pin-up, tym razem marynarskim.
Do dzieła!




