21.10.2013

Konkurs dla fashionistek! ODKRYJ STYL LILLA LOU! :)

Witajcie! 

Zauważyłyście na pewno konkurs związany z urodą oraz DIY. Jak się domyślacie ten konkurs będzie związany z modą i stylizacjami. Na początek chciałabym napisać, że konkursu nie stworzyłam sama - pomogła mi w tym Dampirka, za co bardzo jej dziękuję. :)


Zaraz zauważycie co było moim zadaniem, a co było zadaniem Dampirki. :) 


Zadanie konkursowe: 

Jaki styl według Ciebie najbardziej pasuje do Lilla Lou? Boho, casual, elegance, romantic? Uruchom wyobraźnię i zaprojektuj t-shirt dla Lilla Lou, a następnie stwórz stylizację z dostępnych w czasopismach oraz Internecie ubrań i dodatków. 
W moich propozycjach zobaczycie, że styl, który zaproponowałam Lilla Lou to Glam Rock (może dlatego, że sama bardzo lubię tę 'elegancję' z pazurem). Czekam na Wasze pomysły! :)

Wybiorę 3 najciekawsze prace, które otrzymają od nas NAGRODY w postaci:

 • szkicownika Lilla Lou Collection,
 • zeszytu kreatywnego Fashion Designer,
 • zeszytu kreatywnego Waszych marzeń (wybieracie jeden z dostępnych zeszytów kreatywnych A4 Lilla Lou),
 • niespodzianki Lilla Lou :)


Zgłoś się:

 • Stórz projekt t-shirtu (np. w zeszycie Lilla Lou T-shirt),
 • Wykonaj stylizację dla Lilla Lou (np. komputerowo z dostępnych w Internecie ciuchów i dodatków lub makietę z powycinanych ubrań i gadżetów z czasopism),
 • Zrób zdjęcie lub zapisz plik i wyślij na adres: inspiralilla@gmail.com w temacie wiadomości wpisując: ODKRYJ STYL LILLA LOU
W wiadomosci wpisz swój adres (potrzebny w przypadku wygranej) oraz jaki zeszyt kreatywny chciałabyś dostać.


Na zdjęcia czekam do 11 listopada! :)REGULAMIN KONKURSU "ODKRYJ STYL LILLA LOU".

Przedmiotem fotografii/pliku powinny być prace przedstawiające zaprojektowany rysunkowo t-shirt/koszulkę oraz stylizację z gotowych ubrań znalezionych w Internecie, czasopismach itp.

1.   Organizatorem konkursu jest PAKOSFERA – wydawca marki Lilla Lou, dystrybutor produktów Lilla Lou na terenie Polski.
PAKOSFERA – ul. Gościncowa 128, 05-092 Łomianki
2.   Konkurs jest otwarty dla wszystkich.
3.   Każdy z autorów może nadesłać dowolną ilość prac i fotografii.
4.   Prace należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną na adres inspiralilla@lillalou.pl w formie załączników do e-maila z dopiskiem „Odkryj styl Lilla Lou”.
5.   Przesłane pliki nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania fotografie przechodzą na własność organizatorów, którzy przejmują autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac.
6.   Zdjęcia należy nadsyłać od 21.10 do 11.11.2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12.11.2013
7.   Jury powołane przez organizatora dokona oceny zdjęć. Decyzje jury są ostateczne.
8.   Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu.
9.   Nagrodzone prace będą opublikowane na fanpage  Lilla Lou oraz na blogu Lilla Lou.
10. Udział w konkursie jest równoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w  ramach używania ich w internecie oraz innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań firmy PAKOSFERA.
11. Organizatorzy przewidują 3 nagrody główne – zestawy Lilla Lou (szkicownik Collection, zeszyt kreatywny Collection, wybrany dostępny zeszyt kreatywny, upominek niespodziankę). Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
12. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.
13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

15. Osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów.
16. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.Osoby uczestniczące w konkursie potwierdzają swoją zgodę na powyższe w formie przesłania do organizatora oświadczenia zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu.


Nie mogę się doczekać, aż otrzymam Wasze projekty! :)


Ola

3 komentarze:

 1. WOW! Ja wezmę udział! Konkurs jest super wymyślony!
  PS. Śliczne projekty Dampirko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się wziąć udział, świetny konkurs!

  OdpowiedzUsuń