20.10.2013

Konkurs! Urodzinowa czapeczka Lilla Lou!

Cześć wszystkim! Z okazji urodzin Lilla Lou, wspólnie wpadliśmy na pewien pomysł. Czy ma tu ktoś ochotę na konkurs DIY? Dla zainteresowanych, taki właśnie ogłaszam!Temat konkursu: Urodzinowa czapeczka Lilla Lou.


Zadanie konkursowe: Stwórz czapeczkę urodzinową na II urodziny Lilla Lou. Wykorzystaj do tego kolorowe papiery, wstążki, bibułę, materiał, serpentyny, pompony, brokaty, naklejki i co tylko jeszcze wymyślisz! Postaraj się, aby Twoja praca była oryginalna i związana z Lilla Lou. Róże i fiolety mile widziane :)
Zapraszam do zrobienia własnej czapeczki z kolorowego papieru i gumki. Dla tych, którym się to nie uda, zostaje jeszcze gotowa czapeczka kupiona w sklepie - wystarczy okleić.

Po skończeniu, pracę należy sfotografować, wybrać najlepszą z fotografii i wysłać ją na adres: abylikalilla@gmail.com w temacie wiadomości wpisując "Urodzinowa czapeczka Lilla Lou".

W wiadomości wpisz swój adres (potrzebny w przypadku wygranej) oraz jaki zeszyt kreatywny chciałabyś dostać. 


Wybiorę 3 najlepsze prace, które otrzymają od nas nagrody w postaci:

 • zeszytu kreatywnego Waszych marzeń (wybieracie jeden z dostępnych zeszytów A4 Lilla Lou),
 • szkicownika Lilla Lou Dolls
 • szkicownika Lilla Lou Biżu
 • niespodzianki Lilla Lou! :)

Na zdjęcia czekamy do 10 listopada. :)

Ja jako redaktorka i szefowa działu DIY przygotuję w najbliższym czasie tutorial. Mam nadzieję, że coś w nim Was zainspiruje i stworzycie urodzinowe majstersztyki :)

REGULAMIN KONKURSU "URODZINOWA CZAPECZKA LILLA LOU".
Przedmiotem fotografii powinny być przestrzenne prace, przedstawiające urodzinową czapeczkę dla Lilla Lou.
1.   Organizatorem konkursu jest PAKOSFERA – wydawca marki Lilla Lou, dystrybutor produktów Lilla Lou na terenie Polski.PAKOSFERA – ul. Gościncowa 128, 05-092 Łomianki
2.   Konkurs jest otwarty dla wszystkich.
3.   Każdy z autorów może nadesłać dowolną ilość fotografii.
4.   Prace należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną na adres abylikalilla@gmail.com w formie załączników do e-maila z dopiskiem „Urodzinowa czapeczka Lilla Lou”.
5.   Przesłane pliki nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania fotografie przechodzą na własność organizatorów, którzy przejmują autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac.
6.   Zdjęcia należy nadsyłać od 20.10 do 10.11.2013 r.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12.11.2013 r.
7.   Jury powołane przez organizatora dokona oceny zdjęć. Decyzje jury są ostateczne.
8.   Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu.
9.   Nagrodzone prace będą opublikowane na fanpage  Lilla Lou oraz na blogu Lilla Lou.
10. Udział w konkursie jest równoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w  ramach używania ich w internecie oraz innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań firmy PAKOSFERA.
11. Organizatorzy przewidują 3 nagrody główne – zestawy Lilla Lou (szkicownik Biżu, szkicownik Dolls, wybrany dostępny zeszyt kreatywny A4, upominek niespodziankę). Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
12. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.
13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
15. Osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów.
16. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.Osoby uczestniczące w konkursie potwierdzają swoją zgodę na powyższe w formie przesłania do organizatora oświadczenia zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu.


Zatem...POWODZENIA!!!

Wasza Abylika :)

5 komentarzy:

 1. wezmę udział za 100% :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba wezmę udział ;) czemu ostatnio nie pisałaś nic na blogu?:o

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam sie zapytać czy moje zdjęcie czapeczki doszło ? Bo nie jestem pewna..:)

  OdpowiedzUsuń