07.09.2016

SugarCharmShop - ciekawostka, lub DIY :)Witajcie projektantki! Przedstawię Wam dzisiaj jedną z moich ulubionych youtuberek. Jej kanał nosi nazwę SugarCharmShop, a autorka wykonuje naprawdę maleńkie rzeczy z "polymer clay", czyli masy plastycznej podobnej do gliny, modeliny, czy ciastoliny. Czasami, gdy oglądam jej filmiki nie potrafię zrozumieć, jak precyzyjnie robi każdy z elementów i jak cudny jest efekt końcowy jej prac. Na każdym z filmików omawia krok po kroku jak lepić, więc każdy z nas może tego spróbować. 


Mimo iż kanał jest po angielsku autorka bardzo dokładnie pokazuje jak co robić, więc te osoby, które mają problem z tym językiem nie powinny się bardzo pogubić. Osobiście próbowałam parę razy zrobić takie miniaturki z modeliny (między innymi jeża), ale przekonałam się, że to wymaga naprawdę dużej praktyki. Na dzień dzisiejszy jednak jestem w stanie zrobić drobny upominek dla przyjaciół w postaci biżuterii, albo breloczka. Duża przyjemność jednak przynosi mi oglądanie tych uroczych drobiazgów. :) 

Może Wam się spodoba i same spróbujecie?
Poniżej kilka przykładowych filmików z jej kanału.


Pozdrawiam :)
Maltynka

7 komentarzy:

 1. Przepiękne... Naprawdę jak to możliwe że można zrobić coś tak precyzyjnego i realistycznego samemu w domu? Podziwiam tą dziewczynę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś tutaj chyba musi mieć na tych filmikach niezły talent :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy7:27 AM

  Też ją uwielbiam ale sama wolę rysować chciałam też zapytać kiedy najbliższe art academy i czy można jeszcze dołączyć

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy1:09 PM

  zobaczcie też aCupofCakeTV JEST ŚWIETNE

  OdpowiedzUsuń
 5. Przybyłam, zobaczyłam i zasubskrybowałam

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy4:24 PM

  Znam tą geniuszke c:

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja ulepiłam z jej tutorialu tylko świnke morską
  (pozdrawiam choco)
  Diamond Art.

  OdpowiedzUsuń