09.12.2016

Wyzwanie Art Academy: Narysuj EmmęMam dla Was trzecie z sześciu wyzwań "Ściany Maltynki".Jako że w moim domu przewija się duża liczba gości, namalowałam mini wystawę na ścianie. Chciałabym ją ozdobić w pewien szczególny sposób, by miało związek z tym co robię, czyli między innymi z prowadzeniem Art Academy. W namalowanych ramkach umieszczę coś, co będzie mi o tym przypominało, a mianowicie prace z Lilla Lou. Wasze prace. :) Z każdego wyzwania "Ściany Maltynki" wybiorę jedną pracę, która wygra, wydrukuję ją i umieszczę w ramce, tak by każdy z moich gości mógł zawiesić na niej oko. ;)

Zadanie: Narysuj Emmę w stylu boho.

Emma: Jest spokojną dziewczyną ale, lubi dobrze wyglądać. Zamiast imprez zawsze wybierze dobrą lekturę i herbatę. Bardzo lubi naturę i zwierzęta, co widać w jej ubiorze. Ma zielone oczy, brązowe, falowane włosy, które związuje czasami w 2 warkocze. Często nosi dodatki na głowie, takie jak opaski, korale lub wianki. Kocha kolorowe machające się kolczyki oraz frędzle. Jej ulubionym dodatkiem są wisiorki na długich łańcuszkach oraz skórzane bransoletki. Uwielbia styl Boho.

UWAGA: Art Academy jest przede wszystkim po to, by uczyć czegoś nowego, dlatego mam dobrą wiadomość dla młodszych Lilla Girls, oraz tych, których wygrana ciągle omija. Aby zapunktować w tym wyzwaniu Art Academy oraz w kolejnych, w mailu poza nazwą użytkownika oraz pracą należy umieścić linki do tutoriali, czy szkół rysunku z których się korzystało, aby stworzyć swoją pracę. Masz swój ulubiony styl, ale chętnie spróbujesz czegoś nowego? Świetnie. Art Academy uczy nowych rzeczy, dlatego nawet przy wyzwaniu spróbuj zrobić coś, czego jeszcze nie robiłaś. :) Tutoriale nie muszą być Art Academy, możesz wykorzystać jakie tylko chcesz z bloga Lilla Lou, czy innych, szkół rysunków jakie znajdziesz w internecie, na filmikach youtube'a, czy w książce. Ważne, żeby spróbować czegoś nowego. Na podstawie wykorzystanych tutoriali oraz pomysłowości praca będzie oceniana, dlatego nawet ci, którzy nigdy niczego nie wygrali będą mieli teraz równe szanse. :) Powodzenia!

Nagroda: Dla autorek trzech najcudniejszych prac przewidziany szkicownik. Najładniejsza z nich trafi u mnie na ścianę, a jej autorka będzie mogła wziąć udział w prywatnej lekcji z Maltynką w dowolnej formie. Wszystkie inne prace umieszczę na facebooku i blogu. :)

Poniżej trzy ilustracje Emmy- moja, Wiktoriiz1 oraz Martyny Kubiak.

Wyzwanie trwa od 9.12 do 23.12.

Prace muszą być dobrej jakości, docięte, pionowe i oczywiście na obrysie Lilla Lou.

Swoje ilustracje wraz z nickiem i linkami do tutoriali wysyłajcie na maila: maltynka.lillalou@gmail.com

Życzę powodzenia :)

_________________________________________________________________
Masz pomysł na następną postać do wyzwania? Opisz mi ją w paru zdaniach i wyślij na maila maltynka.lillalou@gmail.com; jeżeli wpadnie mi w oko, napiszę do Ciebie z prośbą o przykładową ilustrację tej postaci, bym mogła odwzorować taką drugą. Będą one pokazane tak jak tutaj, przy następnym wyzwaniu. UWAGA! Pomysłodawczyni nie może brać udziału w wyzwaniu na które została wybrana jej postać.

15 komentarzy:

 1. Super! ^^
  Już zaczynam robić pracę

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy2:11 PM

  A można wstawić pracę tylko do galerii lilla lou, czy trzeba wysłać na maila?
  Pozdrawiam julka_k

  PS A jeśli trzeba wysłać na maila, to trzeba podać tę stronę lub tutorial, którym się sugerowałam??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, trzeba wysłać na maila, bo potem nie odnajdę Twojej pracy. Tak samo z tutorialami, jeśli masz linka, to podaj go w mailu, jeśli robisz coś z książki spróbuj wysłać zdjęcie. Jeśli to jest jakiś tutorial ze Szkoły Rysunku Lilla Lou (książki, szkicowniki) wystarczy, że podasz nazwę. Do takiej pracy nie musisz używać jednego tutorialu. Połącz kilka najbardziej pasujących i zobacz jaki efekt wyjdzie. :)

   Usuń
 3. Czy jeżeli nie biorę udziału w Art Academy to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak. Każdy może wziąć udział. Tak samo nie trzeba brać udziału w Art Academy Online, żeby być Lilla Studentką. Tutoriale i wyzwnia Art Academy są dla każdego i każdy może z nich korzystać, brać w nich udział i czuć się Lilla Studentką. :)

   Usuń
 4. Anonimowy4:27 PM

  Super! Kolejne wyzwanko ^^ w tamtym Nie brałam udziału bo nie umiałam kręconych włosów...(anabelle takie miała tak?) tu zrobię jakąś fajną fryzurkę i będzie git c:

  Pozdrawiam~Heart_art

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy5:11 PM

  Wysłałam pracę,zobaczysz na mailu Maltynko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy4:49 PM

  A trzeba zrobic jedna prace czy mozna wiecej bo bardzo mnie ten temat zainspirowal do kolejnych prac? A i ta Emma musi mieć zielone oczy i brazowe falowane wlosy?
  Pozdrawiam julka_k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz zrobić więcej niż jedną pracę, ale pewnie jak się domyślasz wygra jedna i nie będzie to miało wpływu na ocenianie. :) I tak, powinna mieć takie włosy i oczy, ponieważ to są cechy Emmy. Jestem pewna, że będą i wyzwania i może konkurs boho, więc temat jeszcze się powtórzy. Mogę Ci obiecać, że potem będą wyzwania bardziej swobodne. :)

   Usuń
 7. Anonimowy1:07 PM

  A jeśli mogę spytać kiedy będą wyniki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki będą po świętach, we wtorek.

   Usuń
  2. Anonimowy2:30 PM

   Czyli dzisiaj?

   Usuń
 8. no tak... znów dowiedziałam się w ostatnim momencie, ale dam rade :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy6:26 PM

  A czy trzeba wziac udzial we wszystkich 6 (?) wyzwan sciany Maltynki czy mozna np. tylko w jedym wyzwaniu?

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie, można wziąć udział w tych, które Cię interesują, w jakich tylko chcesz. :)

  OdpowiedzUsuń