27.08.2013

Fotografia moja pasja! Chorwacja poraz kolejny! :)

Hola Hola! :)

Jak już pisałam fotografować uwielbiam. Wiem, że póki co moje fotografowanie jest tylko amatorskie, ale wierzę, że wszystko przede mną. :)))Już za kilka dni rozpoczynam naukę związaną z fotografią i grafiką i jestem przeszczęśliwa, ale nie ukrywam trochę stresu jest. Tymczasem wrzucam Wam kolejne fotki z Chorwacji mojego autorstwa. :) Oczywiście zdjęcia, na których jestem ja robili moi przyjaciele. 


Wzgórza i plaże (zwłaszcza!) są strasznie kamieniste. Bez karimaty i butów ochronnych nie ma co wychodzić na plaże - chyba, że ktoś potrzebuje mocnego peelingu. :)W Chorwacji spędziłam czas z moją rodziną i znajomymi. Na zdjęciu mój brat cioteczny Bartek! Dobry pływak. :)))))Opalanko, opalanko, opalanko!!!! Nic mi nie przeszkodzi. :) Uwielbiam słońce, wodę, baseny, morza. Oczywiście jestem ostrożna i zalecam to każdemu, kto przebywa nad otwartą (i nie tylko) wodą. 


W tym miejscu zdjęcia mogłabym robić w nieskończoność. Do plaży mieliśmy 6 km i jeździliśmy samochodami, ale i tak było cudownie, bo widoki są nieziemskie.

Pozdro! :)
Jako redaktorka działu stylizacje powinnam trochę do nich nawiązać. :) Strój kąpielowy kupiłam w ubiegłym roku w Reserved. Jeśli chodzi o zdjęcie powyżej to mam na nim spodenki z Bershki, bluzkę z H&M oraz japonki Tommy Hilfiger. 
Dobrej Nocy Girls!! Jak nastrój przed szkołą? Do których klas chodzicie?

12 komentarzy:

 1. Zupełny luzz do 4 idę :p
  Fajne zdjęcia ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy9:55 AM

  Ola to ty piszesz tego bloga ,bo byłaś tam a piszesz kłamstwa .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bloga pisze mój manager! :) Dlaczego uważasz, że kłamię?

   Usuń
 3. Anonimowy4:01 PM

  PO RAZ kolejny błędy ortograficzne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę pełna radości, jeśli wkażesz te błędy :) Nikt nie jest idealny - Ty też. ;] Pozdrawiam gorąco i życzę udanej niedzieli:)

   Usuń
  2. Anonimowy7:59 PM

   PO RAZ piszemy osobno

   Usuń
 4. Anonimowy1:15 PM

  To może czas wymienić managera......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ironia..... ;]] W dalszym ciągu proszę o ujawnienie moich kłamstw. :)))

   Usuń
  2. Anonimie bardzo proszę o konstruktywną krytykę! Nasz blog ma charakter przyjacielski i proszę, by każdy z zarzutów (kłamstwo, błędy) popierać przykładami. :) :)Zachęcamy też do zgłoszenia się na redaktorkę bloga Lilla Lou - być może będziesz mógł/mogła dodawać posty takie jakie Tobie się podobają. :)Dziewczyny z Lilla Lou pozdrawiają. :)

   Usuń
 5. Anonimowy3:27 PM

  To nie jest przyjacielski blog , bo usuwają komentarze.......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A MYŚLISZ ŻE KAŻDY INNY NA SWOIM BLOGU TAK NIE ROBI?

   Usuń
  2. Usuwamy komenatrze obraźliwe. Nie rozumiem Anonimie dlaczego cały czas usilnie próbujesz oskarżać jedną z redaktorek? Jest to dla nas bardzo przykra sytuacja i nadal będziemy kasować obraźliwe komenatrze z Twojej strony.

   Usuń