15.08.2013

Projektuj z Dampirką: księżniczka

Hejka! Dzisiaj będzie trochę trudniejsza szkoła rysowania. Będzie dotyczyła całego projektu, który już dawno wstawiłam do galerii Lilla Lou. Chodzi mi o ten projekt:
1. Ołówkiem wykonujemy szkic.2. Żółtą jasną kredką malujemy jednolicie kokardkę na głowie.Ciemną żółtą i pomarańczową kredką cieniujemy ją.
3. Brązową jasną kredką malujemy całe włosy. Brązową ciemną je cieniujemy, a czarną rysujemy pojedyncze kosmyki.

4. Beżową kredką malujemy i cieniujemy twarz. Brązową jasną ją przyciemniamy.
5. Tak samo jak twarz malujemy ciało modelki.6. Malujemy usta i tęczówki modelki.7. Różową jasną kredką malujemy jednolicie sukienkę i konturujemy ją. Tą samą kredką cieniujemy sukienkę. Następnie ciemną różową jeszcze raz ją cieniujemy, ale tylko tam, gdzie kolor ma być najciemniejszy.

8. Żółtą jasną kredką malujemy górę sukienki. Następnie tą samą kredką ją cieniujemy.
Złotym długopisem z brokatem malujemy końce drapowań.Pomarańczową kredką przyciemniamy je.9. Złotym długopisem z brokatem malujemy niektóre części gorsetu.10. Niebieskim długopisem z brokatem malujemy kokardki. Kwiatki w kokardkach malujemy srebrnym długopisem z brokatem.


11. Różowymi i żółtymi kredkami malujemy gorset tak jak poprzednio dół sukienki.
12. Srebrnym długopisem z brokatem malujemy kolczyk.13. Niebieską jasną kredką malujemy i cieniujemy rękawiczki i buty. Następnie ciemną niebieską kredką jeszcze raz je cieniujemy tam, gdzie kolor jest najciemniejszy.
14. Fioletowymi kredkami malujemy i cieniujemy pufę oraz malujemy powieki modelki.
15. Malujemy i cieniujemy szarą kredką podłogę.16. Podpisujemy się i rysujemy takie szlaczki. 17. I projekt gotowy!Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje na szkoły rysowania śmiało piszcie w komentarzach. Możecie także napisać do mnie maila. To mój adres: top-model-patrycja@wp.pl

8 komentarzy:

 1. Zrobiłabyś szkołę rysowania fantazyjnego make-up? Takiego w klimatach RIO :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok :) Już zabieram się za rysowanie...

   Usuń
 2. Anonimowy8:16 PM

  Moze narysowalabys np. jakas hipiske?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8:19 PM

  A moze jakas tam modnisie?Hmm...Nie mam juz wiecej
  pomyslow!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:17 AM

  Ooooo KURDeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy7:30 PM

  Mogłabyś zrobić tutorial jak cieniować ubrania? Np. jak cieniować bluzkę, jak spodnie, jak spódnicę, buty, krótką sukienkę, sukienkę z wieloma falbami, no i różne dodataki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy3:21 PM

  Zrób tutorial jak marysować strój shinigami z anime Bleach ale zeby to bylo z haori kapitanskim i prosze ocen moje prace na Lilla lou ( nazyw się anime555)i boooooski projekt

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy1:54 PM

  Zrób tutorial piratami ;D

  OdpowiedzUsuń