01.08.2013

KREATYWNA IMPREZA: URODZINY

Co kilka dni na blogu będą pojawiały się posty z cyklu KREATYWNA IMPREZA. Pierwszy z nich, dzisiejszy dotyczy pomysłów na przyjęcie urodzinowe. Kolejne posty będą dotyczyły m.in.  kreatywnych dodatków i pomysłów ślubnych, weselnych, halloweenowych, świątecznych itp. 


Oto pomysły na kreatywne przyjęcie urodzinowe:

Urodzinowy szyld fajna rzecz, zwłaszcza nad stolikiem ze słodyczami. W sieci pomysłów jest mnóstwo, a to jedna z propozycji jakie znalazłyśmy. KLIK.


Urodzinowe czapeczki! Jak je zrobić? KLIK


Przyjęcie niespodzianka? Stwórz fajny, pomysłowy napis. To tylko jeden z wielu pomysłów. Znajdziesz go TUTAJ :)


Urodzinowe serduszka i wiele innych dekoracji w tym klimacie znajdziecie TUTAJ :)


Chcesz podziękować swoim gościom, że pamiętali o Twoich urodzinach? Nic lepszego niż własny, kreatywny upominek nie znajdziesz. Do własnoręcznie zdobionej torebeczki możesz wrzucić co tylko zechcesz: cukierki, kamyczki na szczęście i wiele, wiele innych rzeczy. KLIK


Wybrałaś się na urodziny i nie mogłaś trafić? Na swoim przyjęciu zorganizuj informacyjną, pomysłową niespodziankę, której Twoi goście na pewno nie przeoczą. Jak ją stworzyć znajdziesz TUTAJ.


Kolejny pomysł jak ciekawie i balonowo przywitać gości. :) Na pewno będziesz potrzebowała tutaj dużej ilości balonów. Jak je połączyć w urodzinowy wianek? KLIK!


Na Twojej specjalnej imprezie urodzinowej nie może zabraknąć ciekawych dekoracji. Pomysł nie drogi w wykonaniu, a jaki efektowny! :) Instrukcja TUTAJ.


Impreza dla najmłodszych? Lepiej pominąć zapalanie świeczek. Zamiast prawdziwych świeczek, śmiało miało możesz stworzyć świeczkę, którą jako pamiątkę, każdy z gości może zabrać do domu :) KLIKNIJ i zobacz jak ją wykonać. 


Nie zapomnijcie o najważniejszym - czyli o zaproszeniach! :) Bez nich impreza może się nie odbyć. Oto jeden z pomysłów jak zrobić je samemu: KLIK.


Dekoracje dekoracjami, ale imprezowicze też muszą świetnie wyglądać. Mamy tutaj propozycje dla dziewczynek: balonowa spinka. Dla chłopców może jakieś papierowe muchy? Macie jakieś pomysły? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz