26.10.2016

Cześć, Jestem Monika.

Cześć, Jestem Monika!
Na Lilla Lou - Creyzolka (dawniej Moniaxd). Jestem jedną z was - młodą Projektantką Lilla Girls. Zostałam Redaktorką Lilla Lou i chciałabym z Wami dzielić się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniem.

     Zaczynałam dawno, bo moja historia z LL rozpoczęła się około 5 lat temu. Moja pierwsza praca oczywiście nie wyszła najlepiej, ale tak jest zawsze na początku! Do tej pory ciągle się uczę. Nie wygrałam jeszcze  żadnego konkursu, ale to raczej dobrze, bo „porażka inspiruje zwycięzców.”  Wróćmy do tej pierwszej niezapomnianej pracy. Dużo się od tego momentu zmieniło, a z każdą lepszą pracą coraz bardziej polubiłam Lilla Lou. Bywały też chwile zwątpienia, gdy brakowało mi pomysłów projekt pojawiał się raz na miesiąc albo rzadziej. Każdy tak ma.

     Nikt nie wymaga od nas, by malować codziennie. Przecież nikt też nie powiedział, że trzeba codziennie rysować, by miało to sens. Projektujemy po to, by sprawiało nam to przyjemność, nie ważne ile to trwa, nie ważne że nam nie wyszło - jak nie pierwszy raz to kolejny.  Ja nauczyłam i uczę się tak naprawdę na zasadzie prób i błędów oraz rysowaniu kolejnych projektów (pomagają też „szkoły rysunku” w różnych szkicownikach). Sami zobaczcie mój postęp:
     Ważne jest utrzymywać wspomnienia, tak jak ja, pierwsza praca jest pamiętliwa, ważna (przynajmniej dla mnie ;) ) ale wiem że wśród was znajdą się też takie osoby, które chętnie pokażą, zainspirują się do odtworzenia pierwszych prac. Naprawdę polecam, wtedy widać duże postępy i taki projekt aż motywuje do następnych. :) Piszcie w komentarzach od kiedy Wy jesteście na Lilla Lou i sami pochwalcie się pierwszymi pracami, jak i unowocześnionymi. Wstawiajcie prace na stronę LL pod #StaroNowoPomysłowo! Czekam na Wasze prace i komentarze. Cześć!

                                                                                                   Creyzolka  

5 komentarzy:

 1. Super z ciebie redaktorka🤗 Mój pierwszy rysunek na Lilla Lou to bazgroły na modelce. Wyszedł koszmarnie ale miałam 4 latka więc co tamXD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój też :) xD Zgadzam się z tobą ;)

   Usuń
 2. Anonimowy8:06 PM

  Cała prawda :) MONIAA

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy2:47 PM

  Świetnie!!! Zapowiadasz się na najlepszą blogerkę jak dotychczas :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy2:41 PM

  Serio? Nic nie wygralas przez 5 lat?

  OdpowiedzUsuń