27.10.2016

Wyzwanie Art Academy: Narysuj AnabelleMam dla Was drugie z sześciu wyzwań "Ściany Maltynki".
Jako że w moim domu przewija się duża liczba gości, namalowałam mini wystawę na ścianie. Chciałabym ją ozdobić w pewien szczególny sposób, by miało związek z tym co robię, czyli między innymi z prowadzeniem Art Academy. W namalowanych ramkach umieszczę coś, co będzie mi o tym przypominało, a mianowicie prace z Lilla Lou. Wasze prace. :) Z każdego wyzwania "Ściany Maltynki" wybiorę jedną pracę, która wygra, wydrukuję ją i umieszczę w ramce, tak by każdy z moich gości mógł zawiesić na niej oko. ;)

Zadanie: Narysuj Anabelle w stylu pastel goth.

Anabelle: Jest żywiołową dziewczyną lubiącą dobrze wyglądać. Ma różowe, podkręcone włosy z grzywką. Często nosi dodatki na głowie, lub wplata je we włosy. Nosi kolorowe soczewki o nienaturalnych kolorach dla oczu. Uwielbia styl pastel goth.

Poniżej trzy ilustracje Anabelle - moja, Dampirki oraz Vitany.
Nagroda: Dla autorek trzech najcudniejszych prac przewidziany szkicownik. Najładniejsza z nich trafi u mnie na ścianę, a jej autorka będzie mogła wziąć udział w prywatnej lekcji z Maltynką w dowolnej formie. Wszystkie inne prace umieszczę na facebooku i blogu. :)

Wyzwanie trwa od 27.10 do 10.11.

Prace muszą być dobrej jakości, docięte, pionowe i oczywiście na obrysie Lilla Lou.

Swoje ilustracje wysyłajcie na maila: maltynka.lillalou@gmail.com

Życzę powodzenia :)
_________________________________________________________________
Masz pomysł na następną postać do wyzwania? Opisz mi ją w paru zdaniach i wyślij na maila maltynka.lillalou@gmail.com; jeżeli wpadnie mi w oko, napiszę do Ciebie z prośbą o przykładową ilustrację tej postaci, bym mogła odwzorować taką drugą. Będą one pokazane tak jak tutaj, przy następnym wyzwaniu. UWAGA! Pomysłodawczyni nie może brać udziału w wyzwaniu na które została wybrana jej postać.

11 komentarzy:

 1. Super mam nadzieję że znajdę czas aby ją narysować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mogę tą pracę wstawić też na LL?

  OdpowiedzUsuń
 3. nah, pastel goth ;-; dobra, dam radę :T

  OdpowiedzUsuń
 4. spodziewajcie się Annabelle z ciurami ;-;

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chyba chcem wziąć w tym udział ^u^ Uwielbiam Pastel Goth (wreszcie mam kompana - Anabelle '-') Więc...Nat postara się wysłać prackę ^u^
  P.S. To koniecznie musi być w LL, tak...? *Nat taka nieogarnięta -_-*
  ~Natinek
  http://natali-style-art-studio.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy7:16 PM

  Czy wysyłając pracę mam napisać ile mam lat, jaki jest mój login na Lilla Lou? :> Czy oceniając pracę bierzecie pod uwagę wiek? ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie musisz. Pod uwagę bierze się pomysłowość, kreatywność oraz fakt korzystania z tutoriali albo innych pomocniczych rzeczy, może być np. jakiś wyjątkowy styl artystyczny, a to wszystko wykonane w bardzo pomysłowy sposób.

   Usuń
 7. Kiedy będą wyniki konkursu? Nie mogę się doczekać! :D

  OdpowiedzUsuń