15.07.2015

Czym się inspirować?

Cześć, tu Massion. Jak wynika z tytułu, post będzie o tym, czym się inspirować. Myślę, że na pewno wiele z nas, kiedyś nie miały pomysłu na projekt. Dziś pokażę, co zrobić w takich sytuacjach.


Pierwsze dwa sposoby będą na ładną pogodę, bo gdy pada deszcz, śnieg, jest zimno to raczej tego nie zrobimy. Trzeci jest na ładną jak i brzydką pogodę.

1. Weź szkicownik, ołówek, jeśli chcesz inne przybory. Wyjdź na dwór. Myślę, że znajdziesz choćby pięknego motyla, którego mogłabyś umieścić na projekcie.


Bańki- zdjęcie wykonane przeze mnie.
2. Wyjdź na spacer. Znajdziesz tam przechodzących ludzi. Może ktoś miał jakiś ciekawy krój bluzki, który chciałabyś wykonać na projekcie?

Źródło: zszywka.pl
3. Strony internetowe. Jest pełno stron internetowych z inspiracjami:

zszywka.pl

weheartit.com


stylowi.pl

 
 
loveit.pl

 
 
Czasem można wpisać sobie w grafice google np. tumblr happy; oczywiście na tumblra też można wejść, jednak tam TRZEBA się zarejestrować, więc ja wolę wpisać w grafice google np. black and white tumblr.

To by było na tyle.

Chciałabym jeszcze poinformować, że od 16-27 lipca posty z mojej strony się nie pojawią, ponieważ wyjeżdżam i nie będę mieć czasu ich pisać. Ogólnie wyjeżdżam 19 lipca, ale już powoli się przygotowuję, więc postów nie będzie do 27 lipca.
  Jak wrócę, postaram się wrzucić SR ^^

Pozdrawiam,

1 komentarz:

  1. Niby proste sposoby, ale nikt akurat gdy nie ma inspiracji na to nie wpadnie. Fajny post. Udanego wyjazdu życzy Purple z Macedoni.

    OdpowiedzUsuń