17.01.2017

Art Academy Online: "Głębia Kolorów"


Witajcie Lilla Girls! Na następnych zajęciach Art Academy Online, które odbędą się 21 stycznia, czyli w tą sobotę, będziemy omawiać kolory i to, jak uzyskać ich głębię na rysunku. 


Każdy z nas, artystów, kocha kolory. Uwielbiamy patrzeć na obrazy, grafiki, na zdjęcia i otaczający nas świat, który jest pełen kolorów, albo kompozycją kilku dobrze dobranych barw. Na następnych zajęciach będziemy omawiali to, jak mieszać kolory, by wydobyć z nich pełną głębię, albo jakich użyć, by nasza praca pomimo mnóstwa kolorów utrzymywała jedną tonację. Porozmawiamy trochę o światłocieniu i będziemy uczyli się podkreślać nasz własny styl. Będziemy mówili o jasnych pracach, o tym jak namalować biały kolor i jak uzyskać ciemną pracę, bez używania czarnego koloru. A to wszystko już w tą sobotę, na co zapraszam gorąco! :)
_________________________________________________________________________________

Jeśli jest wśród Was osoba, która nie brała udziału w Art Academy, a bardzo by chciała, polecam zapoznać się z postem poniżej i nie krępować się! Pamiętajcie, że teraz zajęcia trwają w godzinach 13-15.

http://lillalou.blogspot.com/2016/10/abc-art-academy-online-czyli-co-to-jest.html

Ty też możesz być Lilla Studentką Art Academy! :)
Maltynka

4 komentarze:

 1. Anonimowy7:27 AM

  A zrobisz z tego relację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na pewno zrobię, tak jak z każdej lekcji Art Academy Online. :)

   Usuń
 2. Anonimowy8:13 AM

  Jak nazywa się grupa z Skaypa (chyba dobrze napisałam)

  OdpowiedzUsuń