09.01.2017

Wyzwanie Art Academy: "Narysuj Clarissę"Hej kochani. Mam dla Was dzisiaj kolejne wyzwanie Art Academy. I muszę nadmienić z powodu licznych pytań użytkowniczek, że wyzwania Art Academy nie są tylko dla uczestniczek zajęć. Każdy może brać w nich udział, tak jak w konkursie głównym Lilla Lou. Zapraszam zatem do zapoznania się z wyzwaniem. :)


Jako że w moim domu przewija się duża liczba gości, namalowałam mini wystawę na ścianie. Chciałabym ją ozdobić w pewien szczególny sposób, by miało związek z tym co robię, czyli między innymi z prowadzeniem Art Academy. W namalowanych ramkach umieszczę coś, co będzie mi o tym przypominało, a mianowicie prace z Lilla Lou. Wasze prace. :) Z każdego wyzwania "Ściany Maltynki" wybiorę jedną pracę, która wygra, wydrukuję ją i umieszczę w ramce, tak by każdy z moich gości mógł zawiesić na niej oko. ;)

Zadanie: Narysuj Clarissę w stylu Romantic.

Clarissa: Clarisa to romantyczka. Uwielbia kwiaty, pastelowe kolory, wiosnę i pisanie pamiętników.
Jest nieśmiałą osobą, ale zewnętrznym ciepłem i pomocną dłonią zjednuje sobie sympatię ludzi.
W kwestii mody również jest rozważna. Nie dla niej jaskrawe kolory! Woli zdecydowanie lekkie pudrowe róże, rozbielone zielenie oraz koronkowe i tiulowe spódniczki. Jasne blond włosy najczęściej nosi rozpuszczone, lub zaplata w luźny warkocz. Ma niebieskie oczy. Lubi również wianki z kwiatów i nakrycia głowy .
Całą kreację najczęściej podkreśla wstążką w talii oraz uroczą biżuterią.

UWAGA: W tym wyzwaniu następują szczególne zasady. Art Academy jest przede wszystkim po to, by uczyć czegoś nowego, dlatego mam dobrą wiadomość dla młodszych Lilla Girls, oraz tych, których wygrana ciągle omija. Aby zapunktować w tym wyzwaniu, w mailu poza nazwą użytkownika oraz pracą należy umieścić linki do tutoriali, czy szkół rysunku z których się korzystało przy tworzeniu swojej pracy. Masz swój ulubiony styl, ale chętnie spróbujesz czegoś nowego? Świetnie! Art Academy uczy nowych rzeczy, dlatego nawet przy wyzwaniu spróbuj zrobić coś, czego jeszcze nie robiłaś. :) Tutoriale nie muszą być ze szkół rysunku Art Academy, możesz wykorzystać jakie tylko chcesz z bloga Lilla Lou, czy innych, szkół rysunków jakie znajdziesz w internecie, na filmikach youtube'a, czy w książce. Ważne, żeby spróbować czegoś nowego. Na podstawie wykorzystanych tutoriali oraz pomysłowości praca będzie oceniana, dlatego nawet ci, którzy nigdy niczego nie wygrali będą mieli teraz równe szanse. :) Powodzenia!

Nagroda: Dla autorek trzech najcudniejszych prac przewidziany szkicownik. Najładniejsza z nich trafi u mnie na ścianę, a jej autorka będzie mogła wziąć udział w prywatnej lekcji z Maltynką w dowolnej formie. Wszystkie inne prace umieszczę na facebooku i blogu. :)

Poniżej trzy ilustracje Clarissy. Moja oraz dwie narysowane przez jej autorkę - JesFashion.
Wyzwanie trwa od 9.01 do 22.01.

Prace muszą być dobrej jakości, docięte, pionowe i oczywiście na obrysie Lilla Lou.

Swoje ilustracje wraz z nickiem i linkami do tutoriali wysyłajcie na maila: maltynka.lillalou@gmail.com

Życzę powodzenia :)

_________________________________________________________________
Masz pomysł na następną postać do wyzwania? Opisz mi ją w paru zdaniach i wyślij na maila maltynka.lillalou@gmail.com; jeżeli wpadnie mi w oko, napiszę do Ciebie z prośbą o przykładową ilustrację tej postaci, bym mogła odwzorować taką drugą. Będą one pokazane tak jak tutaj, przy następnym wyzwaniu. UWAGA! Pomysłodawczyni nie może brać udziału w wyzwaniu na które została wybrana jej postać.

13 komentarzy:

 1. Super*^* Mam małe pytanie: czy jeśli w poprzednim wyzwaniu coś zajęłam, to w tym mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety obawiam się, że w takim wypadku Twoja praca nie będzie brana pod uwagę.

   Usuń
  2. Anonimowy1:52 PM

   Aha ;-;

   Usuń
  3. Anonimowy6:27 PM

   Ja to nawet wymyśliłam następne wyzwanie i mój pomysł jest na mailu,Maltynko. A jak pani się nie podoba to szkoda. A jak się nie pokazuje to napisze na poczcie Lilla Lou

   Usuń
  4. Ostatni komentarz ja pisałam.

   Usuń
 2. Anonimowy1:52 PM

  Supi ^^ Chyba wiem Maltynko czym się inspirowałaś... :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:25 PM

  Super :* A czy propozycję postaci można wysłać na pocztę ll, wraz z rysunkiem? Bo obawiam się że nie będę mogła mailem :(

  ~Heart art

  OdpowiedzUsuń
 4. maltynko czy Clarissa ma kręcone czy proste włosy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:23 AM

   Ona chyba może mieć fryzurę jaką chcę.Betty Lou

   Usuń
 5. Anonimowy2:11 PM

  Maltynko!
  Wysłałam pomysł na kolejne wyzwanie pocztą lilla lou i nie odpisała pani czy się podoba.
  Odpisze mi pani?

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy6:49 PM

  Kiedy się pojawi następne wyzwanie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy4:49 PM

   pewnie jakoś ok. 10 luty. Jest zawsze jedno na miesiąc.

   Usuń
  2. NIE!Nie około 10 lutego bo już jest 22 luty i nie ma!

   Usuń