03.01.2017

Art Academy Online: "Wycinamy Kreację" - relacja


Witajcie, zrobiłam dla Was relację z Art Academy Online, które było już jakiś czas temu. Temat powstał poprzez zainspirowanie się pracami jednego artysty, którego podam niżej. Jak osiągnąć ten i inne ciekawe efekty z pomocą nożyczek? Lilla Studentki Art Academy już wiedzą, dowiedzcie się i Wy, Lilla Girls! :)

Jak widzicie pomysł z wcielaniem materiału w naszą kreację jest już wszystkim znany. Wycinamy kawałki materiału, doklejamy kokardki, sypiemy brokat, próbujemy użyć wszystkiego co mamy pod ręką, żeby osiągnąć wymarzony efekt. A co jeśli zamiast układania tkaniny na pracy obetniemy dokładnie rejony, które chcemy wypełnić i podstawimy pod spód dany materiał? To bardzo łatwy sposób, by na przykład zrobić realistyczne jeansy, bez niszczenia żadnych w szafie i bez siłowania się z układaniem tego na kartce. To samo dotyczy skomplikowanych koronek i designu, którego możemy nie być w stanie przerysować. Możemy użyć paru rzeczy pod dane elementy, albo podłożyć coś pod całą kartkę, robiąc jeden komplet. Dodatkowo cień rzucany przez brzegi kartki nadaje nam realistycznego wyglądu. A co by było, gdyby... zrobić design, którego nigdzie nie zobaczycie, wzorując się na krajobrazach? I nie chodzi mi o rysowanie kwiatków, czy zachodu słońca na sukienkach. Prace artysty, który nazywa się Shamekh Bluwi zainspirowały mnie na tyle, by zrobić na ten temat zajęcia. Sami zobaczcie jak łatwo można zrobić super strój. W dodatku jeden taki obrys możemy użyć wielokrotnie.
Studentki z Art Academy nosiła wyobraźnia w trakcie pstrykania zdjęć, ale na moje nieszczęście po przeinstalowaniu Skype utraciłam znaczną część z nich. Zostały mi tylko te z Ferosh, ale mam jednak nadzieję, że moje studentki będą dosyłać mi je na bieżąco. Poniżej kilka z nich:


________________________________________________________________________________

Jeśli jest wśród Was osoba, która nie brała udziału w Art Academy, a bardzo by chciała, polecam zapoznać się z postem poniżej i nie krępować się! Pamiętajcie, że teraz zajęcia trwają w godzinach 13-15.

http://lillalou.blogspot.com/2016/10/abc-art-academy-online-czyli-co-to-jest.html

Ty też możesz być Lilla Studentką Art Academy! :)
Maltynka

5 komentarzy:

 1. Anonimowy7:21 PM

  Śliczne te prace<3

  OdpowiedzUsuń
 2. ja wysłałam ale też jest na ferosh moja praca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie bardzo proszę wszystkie dziewczyny o wysyłanie mi ich na maila, bo po galeriach ciężej mi będzie Was wszystkie znaleźć niż Wam siebie samą. :)
   maltynka.lillalou@gmail.com

   Usuń
  2. ha ci dzisiaj wysłałam wraz z pracom na wyzwanie sylwestrowe

   Usuń
 3. Anonimowy7:30 PM

  Genialny pomysł. Podziwiam.
  Maltulart.

  OdpowiedzUsuń