26.07.2013

DIY z dampirką...


Hejka! Nazywam się Patrycja i mam 15 lat. Niektórzy z Was może już mnie znają z Top Model. Jestem dampirka1310 i jestem redaktorką działu DIY.
Mieszkam w małym miasteczku o nazwie Dzierżoniów. Mam dwa zwierzaki: psa Lolę i kota Błazenka. Bardzo lubię styl gyaru :) na co dzień projektuję w szkicownikach TOPModel oraz Lilla Lou, czytam, prowadzę bloga KLIK i stronkę na facebooku KLIK, rysuję (przeważnie zwierzęta).
Do rysowania zachęcił mnie mój dziadek. Trzy lata temu zapisał mnie do Domu Kultury na zajęcia plastyczne. Dwa lata uczyłam się tam rysować (przeważnie rysowaliśmy martwą naturę). Nie interesowałam się modą ani projektowaniem, ale gdy poznałam TM to wszystko się zmieniło. Od tamtego czasu zwracam więcej uwagi na modę i sama ją projektuję.Moją przyjaciółką jest Natalia (npanka) może też ją kojarzycie z TM.
W dziale DIY przeważnie będę wstawiała lekcje rysowania. Będziecie mogli krok po kroku uczyć się projektować.. Na początku będą podstawy, a później przejdziemy do bardziej skomplikowanych projektów. Mam nadzieję, że wykorzystacie te lekcje :) Każdy może się nauczyć rysować i to w każdym wieku... Lekcje rysunku będą nosiły nazwę "Projektuj z Dampirką".Oczywiście nie będę zamieszczała samych lekcji rysowania :)
Cóż mam nadzieję, że mnie polubicie i będziecie z chęcią czytać moje posty. Zapraszam też na mojego bloga i na moją galerię na LL do której od niedawna wstawiam prace :)


2 komentarze:

  1. Witamy i naszą artystkę Dampirkę. Nie możemy doczekać się lekcji projektowania - jak pewnie większość dziewczyn, które widziały Twoje prace :) Ależ cudowne mamy artystki tutaj :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy5:22 PM

    To prawd!Jej prace sa najlepszeeeeee!

    OdpowiedzUsuń