30.07.2013

Kilka świetnych blogów i stron o DIY!

W dalszym ciągu jestem na Węgrzech. Podam wam linki do kilku świetnych blogów o DIY, które czytam. 


Blog, który odwiedzam najczęściej to blog wykształconej i utalentowanej Sylwii. Może niektóre Was wiedzą, że Sylwia robi tutoriale właśnie dla Lilla Lou! :) Zapraszam.
Kolejny blog z ogromną ilością tutoriali to Radziok! :) Wbrew pozorom prowadzki go pomysłowy chłopak. Szczerze polecam ten blog, dzieła jego wykonania moża kupić na allegro :) Dużo przeróbek, tutoriali, pomysłów znajdziecie na blogu Filcowanie Agulli, którego głównym punktem (jak się na pewno domyślacie) jest filc :). 

Tutoriale, a także ogromną ilość inspiracji znajdziecie na blogu ZIYA DIY. Często tutaj zaglądam, choćby ze względu na dużą ilość inspiracji i wiele pomysłów na wykorzystanie rzeczy już 'wykorzystanych'. 

Profesjonalny blog o tematyce przeróbek to scraphacker. Znajdziecie na nim pomysły na prezenty dla najbliższych. Tutoriale przedstawiają jak stworzyć jakościowe gadżety także dla domu. :)

Tutaj z kolei szukam pomysłów na różne okazje, zwłaszcza świąteczne. jak zrobić choinkę, bombkę inną niż wszystkie dowiecie się właśnie na tej stronie. :)

Następna strona DIY to dużo papeterii i biżu. Polecam każdej fashionistce! :)


Zapraszam do oglądania i wynajdywania ciekawych pomysłów DIY na stonach i blogach podanych powyżej.

5 komentarzy:

 1. Super ;) A byłaś może na tym basnie-morzu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takkkk...Brat mnie tam uczył pływać, bo aż wstyd, że nie umiem pływać, a do I klasy gimnazjum idę ;) Tam są pół metrowe fale, ale ja wole te większe, które są co godzinę w wyznaczonych godzinach.

   Usuń
  2. Anonimowy10:13 AM

   E tam wstyd,ja też idę do 1 gim i nie mam zamiaru ani uczyć się pływać,ani zdawać na kartę rowerową xd

   Usuń
 2. aw, dzięki za wyróżnienie! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, że nas odwiedziłeś :)

   Usuń